| Emily04 a întrebat:

Hei, am si eu o intrebare. Cand apar episoadele la Teen Wolf in sezonul 3?

Răspuns Câştigător
| Andr3y25 a răspuns:

In fiecare Marti

4 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Marti,in fiecare marti.

| SadBoyForever a răspuns:

Si eu sunt innebunit dupa serialul teen wolf, insa nu stiu cand vor aparea, tot ce am gasit referitor la ceea ce am intrebat este aici

http://screenrant.com/mtv-teen-wolf-season-3-comic-con-scott-187968/

| Emily04 explică:

Stiu ca au aparut -.- vreau sa stiu cand apare cate unul, adica frate nu apar toate odata, apare cate unul in fiecare zi. Asta vreau sa stiu, in ce zi straight face [poate intrebarea mea nu a fost formulata bin -.-]

| Emily04 explică (pentru Emily04):

In cate o zi din saptamana de fapt rolling on the floor frate, nu stiu sa explic -.-

| Andr3y25 a răspuns (pentru Emily04):

In fiecare Marti