| Sophie90 a întrebat:

Hei am si eu o intrebare... ce parere aveti despre filmul piratii din caraibe pe ape si mai tulburi si nu numai...parerea mea:e super love strucklove struck, voi ce ziceti?

9 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

e un film super, mie mi-a placut mult, a avut momente de comedie si actiune foarte tari, si e si in 3D.

| RFP a răspuns:

M-a impresionat mult cu toate ca s-a simtit lipsa Keirei Knightley, dar si a lui Orlando Bloom. In mod special mi-a placut scenariul, dar avand in vedere ca a fost 3D a atras mult publicul. Oricum, reusit film!

| little0apple a răspuns:

Deci eu zic ca e super tare.iar johnny depp este bestial la fel ca si jack sparrow. deci are niste glume in ellaughing) dar totusi ar fi fost dragut daca ar fi fost si orlando bloom cu keira knightley:X:X

| Roメette a răspuns:

Super :X Am fost la 3D si este dragut happy

| deea1919 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult...l-am vazut la cinema e supuer

| darksideofthemoon a răspuns:

Super tare.L-am vazut 3Dwinking

| ErrChan a răspuns:

Inca nu-l am vazut.a iesit deja? cu siguranta am sa ma uit cred ca e super

| ErrChan a răspuns:

Supppeer decii fff coool. Jack Sparrow e cel mai tare piraaat!:*:* si Pelenope Cruz.Super dragutzza

| xBluO a răspuns:

Filmul este super. Efecte speciale, comedie, romantism are totul si a intrecut orice asteptare! Urmatorul daca este la fel de bun va fi cel mai vizonat film din Romania.