| Dedeutza2o1o a întrebat:

Hey a vazut cineva piratii din caraibe pe ape si mai tulburi? Ce parere aveti de el? Merita vazut?

Răspuns Câştigător
| Șosețică a răspuns:

Eu l'am vazut azi in 3D!
E super, cel putin asta e parerea mea XD...
Unii zic ca e infricosator in 3D... Pot si eu sa zic asta, sunt 2-3 parti mai infricosatoare dar inchizi ochii daca chiar tie frica tongue
Eu il recomand, e chiar, chiar, chiar interesant!
Oricum, e mult mai putin infricosator decat celelalte...
Celelalte chiar iti era frica sa te uiti la unele sacvente, asta nu e chiar asa...
Din cate am inteles asta e ultimul, din seria Priatii din Caraibe, deci daca le'ao vazut pe toate, nu il vezi nici pe ultimu'?

Vizionare Placuta!

4 răspunsuri:
| Joker a răspuns:

Un raspun simplu ar fi DA!, mai ales din cauza actorului J. Depp, e genial dar tot ce conteaza e sa iti placa si tie (filmul)hee hee

| roxyana03 a răspuns:

Lam vazut dar nu merita vazutbig grin nu este frumossad... FUNNDAbatting eyelashes

| FloriiDirectioner a răspuns:

Merita vazut! E super, o aventura superba!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Da l-am vazut...un film bun, dar nu prea mor dupa pirati dar regizorul a facut o treba excelenta, merita... fundita te rogg mult Deutza2o1o