| caradanvers00 a întrebat:

Hei! Am și eu o intrebare pentru fanii Shadowhunters.

Despre Malec. ( Alec + Magnus ). Magnus e immortal iar Alec nu. Va deveni Alec immortal sau Magnus va deveni muritor? P.S. Acum vad serialul dar imi voi cumpara si cartiile.

3 răspunsuri:
| Xandra07 a răspuns:

Încă nu se știe. Eu sunt la ultimul sezon iar Alec este incă om.

| caradanvers00 explică (pentru Xandra07):

Am înțeles de la o fată si de pe niste fandom-uri ca el va deveni imortal. Probabil ca a aparut in carti. Idk. Dar multumesc pentru raspuns!

| aalexandraa17 a răspuns (pentru Xandra07):

Am și eu o întrebare:Alec și Magnus vor fi un cuplu? Daca da in ce sezon?