| Madeleineee a întrebat:

Hei, am vazut la un moment dat un film cu o femeie evreica a carei sot moare si ea este nevoita sa se casatoreasca cu fratele lui (asa era traditia la evrei). La inceput o fac doar de forma planuind sa gaseasca un mod de a divorta insa pe parcurs se indragostesc unul de altul (previzibil dar mna). Care este numele filmului? Am incercat sa-l caut pe net dar imi da doar filme cu holocaustul...

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Madeleineee explică (pentru faramatania):

Nu e asta. Filmul nu e cu actori cunoscuti. Si important e ca ei sunt evrei...

| Madeleineee explică (pentru faramatania):

Asta este! Vai, nici nu stii cat iti multumesc! De cand il caut! :*

| faramatania a răspuns (pentru Madeleineee):

Cu plăcere, îți mulțumesc și eu și mă bucur că l-ai găsit.