| Mirena a întrebat:

Hei. Am vazut o emisiune cu putin timp in urma cred ca de pe Discovery dar difuzara pe Pro cinema. Era un caz real in care o fetita destul de mica avea o boala pe care nimeni nu i`a gasit rezolvarea. Povestea era ca incepuse sa vomite in fiecare noapte de 2 ori la acelasi interval de timp si la aceeasi ora iar dimineata nu isi amintea nimic. Dimineata totul parea ireal pentru ca cand mama sa ii spunea cele intamplate pe timpul noptii in legatura cu vomitatul. Si tot a incercat sa-i schimbe regimul, s`a dus la doctori specialisti si ea era perfect sanatoasa. Dar nu i-am vazut sfarsitul.

A vazut careva dintre voi? Daca da, imi puneti spune cum s`a terminat? Sau un site cu episodul.
Sau daca nu, cum se numeste emisiunea aceasta cu cazuri reale... care o da pe Discovery?

Multumesc.

1 răspuns:
| BlackAngel a răspuns:

Emisiunea se numeste monstrii din corpul uman cred