| MalinaH a întrebat:

Era mai demult o emisiune pe discovery in care doi tipi incercau sa dovedeasca daca e reale sau false anumite fenomene paranormale intamplate unor oameni.Cum se numeste emisiunea?

Răspuns Câştigător
| Vla2xD a răspuns:

Emsiunea se numeste "Is It True?"

4 răspunsuri:
| RC92 a răspuns:

Eu ma uitam la Fenomente Stranii dar acum nu mai mai uit pentru ca am vazut toate episoadele si incep sa se repete si nu mai au farmec. Dupa descrierea ta nu e emisiunea Fenomene Stranii.Eu cred ca o vorba despre SPARGATORII DE MITURI...Prezentatorii sunt 2 barbati: unul cu barba si unul cu ochelari.
Aceasta este sigla emisiunii: http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......usters.jpg

Sper ca te-am ajutat.

| PerfectlyImperfect a răspuns:

Fenomene stranii.

| xt9000 a răspuns:

fenomene paranomarle

| andreutzapissycutza a răspuns:

Cred ca te referi la fenomene stranii care sunt vinerea de la ora 22