| anonim_4396 a întrebat:

Hei. As vrea niste filme (comedii preferabil) cu liceeni si viata de liceu sau nu numai. Ceva in genul American Pie si cele cu Adam Sandler. Multumesc anticipat. happy

3 răspunsuri:
| DianaIstratii a răspuns:

Ok, am sa-ti spun cateva filme la care m-am uitat eu. Mi-au placut mult :* Sper sa iti placa si tie, deci :

1.The notebook, este super filmul ♥, ultimul pe care l-am vazut big grin

2.Mean girl...

3. Wild Child - Acesta mi-a placut mai mult ca toate, chiar a fost super... l-am vizionat de 4 ori big grin

4.LOL ( joaca Miley Cyrus )

5. A cinderella story - Acest film este mai romantic ♥

6.The Girl Next Door

7. Remember me:X, ti-l recomand! tongue

8. Teen spirit - A fost un fim genial ♥, e si comedie laughing

9.Monte Carlo happy

10. Si mai era un film de genu : Tocilarul dragut, a fost chia interesant big grin

Ti-as mai spune filme, dar le-am uitat sad. Daca imi mai aduc ceva aminte, te anunt! ♥

| dannygamer a răspuns:

Accepted
21 jump street
american pie
17 again