| skittles113 a întrebat:

Stiu ca e o intrebare cam...stupida, dar neah...*whatever*

mai demult era pe cartoon network un *nu stiu daca pot sa-i zic desen animat deoarece erau actori reali* in care erau trei adolescenti care erau spioni, in liceu, 2 fete rose*avea pielea inchisa si parul brunet, era cea mai desteapta* si daisy *era blonda, si era indragostita de blake ---→, si un baiat blake...*era sportiv* daca isi mai aduce cineva minte cum se numea? big grin

si.
mai era unu' cu 5 copii *tot adolescenti* care lucrau la o revista... buzz*nustiucum*? va mai aduceti aminte cum se numea si asta? va rog.

4 răspunsuri:
| birdie14 a răspuns:

The latest buzz, iar primul cred că este Tower Prep, dar nu prea se potriveşte cu descrierea ta.Aici sunt celelalte seriale difuzate pe CN, poate se află printre ele dar nu am putut să-mi dau eu seama.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Primul serial mentionat mai sus este posibil sa fie "Serviciile secrete de la liceu" ("Mi9"; nedifuzat integral la noi), iar cel de-al doilea, cu siguranta, "Ultima barfa" ("The latest buzz").

| svartirhimnar a răspuns:

Primul era Familia de Spioni, al doilea era the latest buzz.

| peles9 a răspuns:

Serviciile secrete de la liceu: Daisy, Rose si Blane