| Vanessika a întrebat:

Hei! Care sunt cele mai bune filme polițiste pe care le-ați văzut? Sau mini-seriale?

4 răspunsuri:
| Invictusman a răspuns:

Let's be Cops

| Andreea482002 a răspuns:

Murdoch Mysteries, Frankie Drake Mysteries, Miss Fisher's Murder Mysteries. Le ador. Sper sa-ti placa si tie.

| andreibirauovidiu a răspuns:

Castle, Murdoch Mysteries, Endeavour, In mintea criminalului, SWAT, SEAL,
Recrutul, NCIS Ancheta Militara iar daca te uiti ai in total vreo 200 300 de episoade lejer daca nu mai multe

| Crescent a răspuns:

Ai putea sa incerci 911. E mai mult cu pompieri, dar sunt cazuri foarte ciudate