| Sadop a întrebat:

Ceva seriale/filme politiste sau cu crime?
Spuneti-va si parerea despre ele big grin.
Funda :*!

8 răspunsuri:
| L0r3na a răspuns:

Incearca Prison Break, e foarte tare serialul, mult suspans si rasturnari de situatii. Din categoria filmelor politiste, mie mi-a placut Takers- Fura si fugi, un thriller interesant.

Vizionare placuta!

| Mikhtarian a răspuns:

Assalt Asupra Sectiei 13, e superb
Ti-l recomand din tot sufletul, este un film care te tine in suspans, cu actori de nota 10.

| Andr3y25 a răspuns:

Pai seriale cu poltitisti este clasicul CSI :miami si CSI :new york. Este cu fbi. politie...Iar cu crime iti recomand DEXTER -este unul dintre cele mai bune seriale

| Sadop explică (pentru Andr3y25):

Am vazut Dexter. Intr-adevar, un serial minunat! CSI cate sezoane / episoade are?

| AlexiAle94 a răspuns:

The Mentalist este un serial ok

| d00dlez a răspuns:

Ti-as sugera dexter, e un politist care pe ascuns e un criminal in serie happy

| kerrysem a răspuns:

Rush hour e cu jackie chan. e fainhappy