| vOdK a întrebat:

Hei ce filme care merita vazute mi-ati recomanda? cele mai bune = fundita :*:*:*

8 răspunsuri:
| dydy1 a răspuns:

Just married, titanic:d, hallowen 2:d

| theprettyreckeless a răspuns:

Inception-pot spune ca are o idee extraordinara happy

| theforce a răspuns:

Jonah Hex, Prince of Persia The Sands of Time, The last airbinder, Jumper etc.

| Namastee a răspuns:

Placinta Americana - Tabara de muzica [ American Pie-Band Camp ] sau Triple Dog big grinbig grin

| Impossibl3 a răspuns:

Incearca filmele PrinceOfPersia.toate variantele,. Avatar, daca doresti comedie incearca filmele clasice Mr bean sau cele romanesti. Vacanta Mare. Sper ca ti-a fost de ajutor

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Marmaduke, Slumdog Millionaire

| Patrisweet a răspuns:

Slumdog Milionaire Spion in vecini, is cele mai tare filme pe care le-am vazut in ultimu timp...

| Sash a răspuns:

District 9, final destination 1, 2, 3, 4 wrong turn 1, 2, 3 saw 1-7 mai mult horror big grin