| AndreeaNustiu a întrebat:

Hei,ce filme de dragoste cu adolescenti imi puteti recomanda, sa fie o poveste asemanatoare cu "Love at first hiccap".Va rog in afara de LOL,Remenber me,The long song, She's the Man, 10 Things I Hate About You,Wild Child, Tres metros sobre el cielo, sau cele Disney. Ceva asemanator cu "Love At First Hiccap".
Dau funda la cele mai bune!
La revedere!

6 răspunsuri:
| adrianarp a răspuns:

The Notebook
A walk to remember
Dear John

| Rührselig a răspuns:

Recomand One tree hill, 90210, The Carrie Diaries, Prom.

| marciana a răspuns:

Sincer,nu stiu filme ca "Love at first hiccup".Dar uite altele care le-am vazut si mi-au placut:
''How to lose a guy in 10 days''- romantism, amuzament si putina drama pe la sfarsit
"Just my luck"-amuzament, romantism

| 0NewLife a răspuns:

The notebook, dear john, a walk to remember, one three hill, what a girl wants, greta, wild child, 17 again etc.

| CorinaClaudia a răspuns:

Eu asta l-am vazut recent... nu e ceva spectaculos, dar e oke : The first time (2012)

| Maleok a răspuns:

Save the last dance 2001 e cam vechi dar e foarte interesant si ceva cu dansurile. Uita-te trailr.E bun mi-a placut