| Binedacăvrei a întrebat:

Cum aflu cine imi pune intrebari pe Ask.fm?

22 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In afara cazului in care persoana respectiva isi dezvaluie numele, nu ai cum. Se pot pune intrebari "anonime", deci nu poti afla.

| fuzzer a răspuns:

Iti vor aparea pe pagina respectiva, sau pe facebook la notificari.

| kinderz12 a răspuns:

Am cautat si eu solutii pentru problema asta si am gasit ceva dar nu stiu sigur daca merge, dar ai putea incerca happy. Daca ai raspuns deja la intrebare, sterge-o si va aparea ca o intrebare noua. Dupa ce ai sters intrebarea, te duci la questions si o vei gasi acolo, o stergi si selectezi un motiv pentru care vrei sa blochezi acea persoana, nu conteaza din ce cauza. Apoi, peste 2-4 zile te duci la settings--> privacy--> view blacklist, acolo ar trebui sa iti apara persoana pe care ai blocat-o. Sper sa mearga happy eu chiar azi am incercat asta si voi verifica peste 4 zile. Bafta happy

| marcopo a răspuns (pentru kinderz12):

Am incercat eu si a mers la dracu daca blochezi persoana anonima nu mai primesti intrebarile de la ea ar nu iti aparta cine e

| kinderz12 a răspuns (pentru marcopo):

Am observat...

| Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns (pentru kinderz12):

Mie mi-a aparut, nu stiu ce are la voi dar la mine a mers rolling on the floor)

| Alexandra987654 a răspuns (pentru kinderz12):

Cred ca depinde daca persoana respectiva era online si logata pe contul ei cand a intrebat ca altfel nu are cum, nu?

| Elena2222 a răspuns (pentru Alexandra987654):

Ieri am incercat si eu acum astept sa vad daca apare..ma gandesc ca la unii nu apare pentru ca respectiva persoana nu are cont pe ask si daca nu ai cont, intrebarea se duce automat cu anonim.

| Byucc a răspuns (pentru Adiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii):

La tine a mers pentru ca persoana care a pus intrebarea avea cont. poate ca la ceilalti nu a mers deoarece intrebarea a fost pusa de o persoana care nu are cont

Alte răspunsuri
| TeodoraLazz a răspuns:

Exista o aplicatie "Ask anonymus finder" pe care trebuie sa o descarci dar trebuie sa platesti lunar laughing

| Motănaş a răspuns:

Dacă întrebarea e anonimă, atunci nu poţi identifica cine ţi-a trimis-o. Răspunsul e supărător - dar e purul adevăr.Nici un program nu te va ajuta să afli acel utilizator care îţi pune întrebari anonime!

| Moldoveanu_Elena_1990 a răspuns:

Poti sa faci sa nu ti se mai puna intrebari cu anonim.Te duci la setari la confidentialitate si bifezi casuta in care scrie ca nu se poate sa ti se puna intrebari cu anonim

| IoanaBia11 a răspuns:

Daca ai Iphone, exista un program de aflare a anonimilor!
Succes!
Alta solutie nu exista!

| Binedacăvrei explică (pentru IoanaBia11):

Cum se mumeste aplicatia?

| Booolll a răspuns (pentru IoanaBia11):

Cum se numeste aplicatia?

Alte răspunsuri