| AlicEcila a întrebat:

Hei. Ce parere aveti de serialul The Big Bang Theory? Vreau sa-l incep si nu stiu daca este un serial bun.

Răspuns Câştigător
| CameliaMaria a răspuns:

E super, haios, sarcastic happy

5 răspunsuri:
| blitzenn21 a răspuns:

Depinde cati ani ai, si daca o sa-i intelegi umorul. din punctul meu de vedere e genial.

| Dxpro a răspuns:

Daca agreezi genul acesta, ti-l recomand. E interesant

suntserios
| suntserios a răspuns:

E foarte bun, o varinta moderna a Friends

| OnuOnulică a răspuns:

E destul de bun dar și lung...am încercat să-l văd și eu la un moment dat dar după primele episoade m-am plictisit. Încearcă-l și tu poate ție o să-ți placă.

| AlicEcila explică:

@suntserios, eu cred ca varianta moderna a serialului Friends este How I Met your mother.