| Bogdana91 a întrebat:

Care este serialul vostru preferat?(unul singur va rog; daca aveti mai multe alegeti unul). Vreau sa incep un alt serial si nu prea stiu ce sa aleg. Va multumesc anticipat tuturor celor care veti raspunde.

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Grey's Anatomy.

6 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEau:*
mie imi plac mai multe dar iti zic numai unu:,, Lacrimi de iubire'' de pe Acasa tvhappy

| Yoคna a răspuns:

Intalnirea inimilor pe prima tv la ora 14:00 uneori mai si intarzie cu 10-15 minute:] de luni pana vineri SAU: Narcisa salbatica incepe pe 5 septembrie

| dreamgirl16 a răspuns:

Narcisa iubiri nelegiuite, incepe pe 5 sept

| mariacris98 a răspuns:

"The Vampire Diaries"

| blondissima a răspuns:

Prison Break.

| jordan210cm a răspuns:

Lost,pentru ca te face sa iti imaginezi tot felul de scenarii posibile care ar putea explica actiunea filmului.