| MariXD a întrebat:

Heey! De la un timp incep sa vizionez serialul :"Jurnalele Vampirilor". Nu stiu cum sa explic! Serialul asta e ca un drog... Daca vezi, de exemplu,: Episodul 11 trebuie sa-l vezi se pe al 12-lea neaparat! Ma rog. vroiam sa stiu ce parere aveti voi despre acest serial! Fundita pentru cel mai motivant raspuns!

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

Eu il ador! Imi place povestea, romanta este bine combinata cu groaza!
Personajele st uimitoare, nu ai cum sa nu le adorilove struck!
si asa e daca te uiti la un episod nu ai cum sa nul vezi si pe urmatorul!
uita-te la tot ca merita si vei intelege o gramada de lucruri interesante!:X

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Mă uit și eu, îmi place. Nu prea mă uit de obicei la seriale, dar am citit cărțile întâi și apoi am început să văd și episoadele. E interesant, deși mi se par mai bune cărțile!

| iAmFabulosxo a răspuns:

Toti sunteti obsedati de tvd.eu de`aia nu ma uit.decat sa imi pierd timpul cu un serial care nici nu e adevarat, pentru mine sunt ca si niste desene.ma mir cum nu l-au aratat pe disney.hee hee.mai bine imi petrec timpul facand altceva.Right?! Anyway.oh go on.nu cred ca pentru tine conteaza parerea mea.

| Kitty_7799 a răspuns:

E genial! si eu sunt la fel ca tinelaughing diferenta e ca eu l-am terminat pana acum de 3 orilaughing partea nasoala e ca trebuie sa astepti o saptamana cu sufletu' la gura sa apara celalalt episod :-l