| MadalinaElena5 a întrebat:

Hei cine s-a uitat la iubiri secrete aseara? imi puteti spune daca Iani este fiul lui Eugen?

Răspuns Câştigător
| Innocentgirllove a răspuns:

Buna!
Eu m-am uitat insa episodul s-a terminat exact cand cei doi au deschis plicurile cu rezultatele.Se pare ca vom afla in episodul urmator.
Pa, pa!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

Nu a spus!
va arata in episodul urmator... sad

| Ameelia a răspuns:

Nu a aratat aseara.Arata in seara asta, sper sa fie, va fi mai interesant serialul.

| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns (pentru Ameelia):

Azi e joi o. O
e de luni pana miercuri dupa cunostintele mele puppy dog eyes

| Innocentgirllove a răspuns (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Asa e si eu stiam la fel.

| Ameelia a răspuns (pentru asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm):

Da, greseala mea.