| Volume a întrebat:

Hei, cine stie cum se numeste episodul din Magicienii din Waverly Place in care toti magicienii sunt arestati? A fost dat pe Disney dar eu nu l-am vazut. FUNDA cine stie :*!

3 răspunsuri:
| Anonim200211 a răspuns:

Se numeste magicienii din wawerli place demascati in romana atat trebuie sa scrii

| Anonim200211 a răspuns:

Fundaaaaaaaaaaa?

| SeniaEloiss a răspuns:

Nu are un nume special...pur si simplu daca vrei sa il cauti pe google sau altundeva scrii MAGICIENII...FINALUL SEZONULUI 4.Incearca sa vezi daca merge.