| IAmSoDifferent a întrebat:

Hei! cine vizioneaza serialul "Violetta" stiti cumva daca ce este difuzat lunea de la 14:20 in reluare este ceea ce a fost vinerea de la 18:00? Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| chocopatri a răspuns:

Poti sa vezi ep de la 18:00 a doua zi in reluare de la 14:20 iar pentru ep de la 18:00 de vineri il vezi inreluare lunea de la 14:20!puppy dog eyes

2 răspunsuri:
| dyana200311 a răspuns:

Lunea (aici) este reluare din ziua trecuta a episodului(adica vineri(aici)) sambata si duminica nu sunt episoade de aceea am spus ca din ziua trecuta a episodului!

| gabyloshlosh a răspuns:

Da e reluare...