| DULCICABRUNETA a întrebat:

Buna la toti, stiti cumva cand incepe serialul Traznitii de pe postul prima tv? am auzit ca ar fi inceput asa este? si la ce ora este difuzat seara si reluare la ce ora? dau funda, mersii tongue :*

Răspuns Câştigător
| anonim1112222 a răspuns:

Salut! sezonul nou va incepe in Martie 2014, Trasnitii vor incepe Sezonul 22 difuzat de luni pana vineri, de la ora 22:45, si in reluare la ora 17:00.:*

| DULCICABRUNETA explică (pentru anonim1112222):

Multumesc happy dau acum funda.

3 răspunsuri:
| Aur3lian a răspuns:

Reluare e la 17:00 si seara incepe pe la 22:45 doar ca nu incepe mereu la timp...

| DULCICABRUNETA explică (pentru Aur3lian):

Multumesc,dar a inceput deja noul sezon 2014?