| LaFleurBelle a întrebat:

Hei! daca cineva a vazut filmul Van Wilder : Freshman Year, Vreau pareri happy Spuneti-mi daca merita sa ma uit! Fundita :*.

Răspuns Câştigător
| katalinu26 a răspuns:

Adolescenti, sex, este vorba de un tip, mare gigolo care urmaeza traditia familiei si se duce sa urmeze o universitate, acolo se indragostete de o tipa, se intampla multe chestii faine

4 răspunsuri:
| katalinu26 a răspuns:

Este genial filmu, l-am vazut de cel putin 5 ori este super, iti recomand sa te uiti nu ai ce pierdewinking

| LaFleurBelle explică (pentru katalinu26):

Poti sa-mi spui asa in mare despre ce este vorba?:*

| LaFleurBelle explică (pentru katalinu26):

Pare interesant! multumesc :* ai primit si fundita.

| katalinu26 a răspuns (pentru LaFleurBelle):

Mersi :*

| katalinu26 a răspuns (pentru LaFleurBelle):

Adolescenti, sex, este vorba de un tip, mare gigolo care urmaeza traditia familiei si se duce sa urmeze o universitate, acolo se indragostete de o tipa, se intampla multe chestii faine