| TheBestLife a întrebat:

Hei! Dati-mi niste denumiri de filme de groaza... ceva de genul filmului The Others cu Nikole Kidman ...mai pe scurt-filme cu fantome

6 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

A Nightmare on Elm Street (seria), Dark Water (2002), Dead Silence (2007), Freddy vs. Jason (2003), Haunted (1995), Paranormal Activity (ambele), Poltergeist (seria), Shutter (2004), Silent Hill (2006), The Grudge (seria), The Haunting in Connecticut (2009), The Ring (2002), Thir13en Ghosts (2001), Witchboard (ambele).
Vizionare placuta!

| SuperMagicSmile a răspuns:

The Sixth Sense

| VladimirPutin a răspuns:

Casa diavolului 1 si 2

| DoarCipone a răspuns:

Paranormal Activity, casa celor 13 fantome, carciuma diavolului:d

| danielcretu1980 a răspuns:

Pai Fantoma happy cu Patrik si Demi.

| a8n5x2 a răspuns:

Iti spun eu filme de groaze cate vrei.1.priset,2zombiland,3.chachi