| Glamour612 a întrebat:

Hei!happy Era un film care imi placea mult si nu mai stiu cum se numeste.Era ceva gen:Eden Lake. Poate ma ajutati voi daca stiti:*puppy dog eyespuppy dog eyes.Deci: Era vorba despre 2 fete: una blonda si cealalta bruneta.Si amandoua lucrau la un magazin de unelte. Cea blonda era mai cumintethinking Si a venit un baiat la ele sa cumpere nu stiu ce si trebuia sa le dea buletinul si acest baiat facea parte dintr`o gasca de criminali si nu a putut sa le dea buletinul dar le-a invitat la el sa consume marijuana. Fete astea s`au dus acolo si vine taicasu.si mai avea un baiat si o fata parca.Si nu a vrut sa le lase sa plece sa nu ii dea de gol.Si dupa le-a chinuit, le-a violat si baiat care venise atunci la ele sa cumpere a vrut sa le ajute dar nu putea ca dupa il bateau si pe el.Si cea bruneta a injunghiat`o in burta si cea blonda i`a dat cu o piatra in nas si a scapat, iar in timp ce inota intr-un lac ca sa poata sa scape, au impuscat`o. Criminalii au vazut o casa (era chiar casa celei blonde) si a intrat, iar tatal celei blonde(doctor), nestiind ca sunt criminali i`a reparat nasul... apoi baiatul care a vrut sa ii ajute le-a lasat parintilor un lantisor al fiicei lor.Astia au plecat si a venit fiica lor si i`a scos taiksu` glontu din spate.Si cam atat dupa nu mai stiu ce s`a intamplat. Stie cineva cum se numeste?crying Macar o idee.

Răspuns Câştigător
| elenaai a răspuns:

Cred ca te referi la filmul "Ultima casa pe stanga" (The Last House on the Left) poftim si un link unde te poti uita la triler si afla mai multe despre el: http://www.cinemagia.ro/......nga-32798/

1 răspuns:
| Glamour612 explică:

Scuzati greselile!happy