| ana_8575 a întrebat:

Baieti, voua ce fete va plac mai mult? Cele blonde, brunete, satene sau roscate?
Eu sunt blonda natural insa as vrea sa imi vopsesc parul brunet sau saten...

7 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Ar fi pacat sa iti pui vopsea pe un blond natural! Ai pierde din farmecul si dragalasania ta!

| vladmR a răspuns:

Blondele clar

| AdelixA a răspuns:

Fa-ti suvite, Mai practic.

| olian a răspuns:

Toate sunte-ti frumoase!happy

| alexandru123456alexandru a răspuns:

Poti sa iti faci suvite ca avril lavigne arata bestial funda

| BountyWG a răspuns:

Mai intai da o poza cu tine sa vad daca e bine sa ramais au sa te schimbi.Dar pentru intrebarea ta e mai bine bruneta.

| malko a răspuns:

Buna eu cred ca nu trebuie sa iti schimbi culoarea doar pentru ca baietilor le-ar place un anume fel. parerea mea este ar-trebuie sa faci ceva cu parul mergi la un stilist ceva daca nu iti place culoarea care o ai fa-cumva sa fie placut.mai cred ca esti putin asa dezamagita de tine.nu prea ai incredere in tine o femeie este placuta dupa felul cum se imbraca si vb nu-i neaparat parul dar il poti stila intrunfel sau altul