| mary5899 a întrebat:

Hei! Eu si prieteni mei vrem sa mergem la un film permis copiilor peste 15 ani. Daca doar eu am buletin si prietenii mei nu putem sa intram

Răspuns Câştigător
| DrMundo a răspuns:

Tu vei putea intra iar ceilalti probabil daca vei lau tu bilet pentru ei vor putea intra gen sa zici 5 bilete la filmul bla bla. ar putea fi ok si nu vor fi verificati doar daca nu arata ca niste copii de 9 ani, atunci ar putea fi probleme

2 răspunsuri:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca prietenii tai au peste 15 ani, atunci nu ar trebui sa fie nevoie de buletin.

| EvaS a răspuns:

Acum,doar aparentele conteaza...Nimeni nu o sa va intrebe
de buletin, oricum. Si oricum, chiar crezi ca le pasa cati ani aveti?