| Bilutzaaa a întrebat:

Buna prieteni! As avea o intrebare...de 1 mai eu si prietenul meu vrem sa mergem undeva cu prietenii, doar ca ai mei nu vor sa ma lase sa merg si eu! Ce sa faac? big grin Funda! :*

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ankutzaaa a răspuns:

Fa-te mai inteleasa si explica-le ca totul va fi bine si nu au de ce sa iti faca griji.
Daca il cunosc pe iubitul tau si sunt de acord cu el, cu atat mai bine...o sa aiba el grija de tine.
Spune-le ca pot sa te sune de cate ori vor si ca o sa ii suni si tu pe ei.
Asculta-i, fa curatenie prin casa, ajuta-i si vei vedea ca te vor lasa.

Apropo cati ani ai?
Te Pup!:*