| DralyaDary a întrebat:

Hei guys, imi spuneti va rog un film asemanator cu Twilight?

Răspuns Câştigător
| Alexuca24 a răspuns:

Un film de genu, este FALLEN si ca serial iti recomand JURNALELE VAMPIRILOR

| DralyaDary explică (pentru Alexuca24):

Hei, acum am terminat primul film din Fallen, e super.
Mersi! happy

8 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Jurnalul vampirilor

| FaraNumePls a răspuns:

Uite niste filme :
Cine m-a mușcat?!, Neamul întunericului, Amintește-ti de mine, Academia vampirilor, Răpirea, Treisprezece, Divergent, The hunger games, Gazda. Nu sunt orare cu vampiri happy dar merg, sunt tot in genul dragoste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de genul cu vampiri, dar nu adolescenți este seria Underworld
Iar cu adolescenți, dar nu cu vampiri, tot în genul ăsta, Divergent, Hunger Games, The Mortal Instruments, Beautiful Creatures.

| Kiwibibilă a răspuns:

Serialul The Vampire Diaries.

| DralyaDary explică (pentru Kiwibibilă):

Multumesc, dar l-am vazut happy

| George_Gabriel_Ion_1995 a răspuns:

Buffy the Vampire Slayer
Charmed
si daca suporti anime Diabolik Lovers e o copie ciudata al seriei.

| cami1626 a răspuns:

True Blood, The Originals