| FlorinCiokan a întrebat:

Hei! Imi puteti recomanda niste seriale pe tema "apocalipsa" gen "The 100" sau "The last man on earth"?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Between,Terra Nova,The Walking Dead, Fear The Walking Dead, The Messengers, The Leftovers, Resurrection, Under The Dome, The Returned (2015/sau Les revenants (2012),12 Monkeys, The Last Ship, Helix, In The Flesh, Dominion

| FlorinCiokan explică (pentru faramatania):

Si vrei sa zici ca toate au legatura cu Apocalipsa? In afara de walking dead pe care le-am vazut.

| faramatania a răspuns (pentru FlorinCiokan):

Da toate, sub diverse forme, însă gen The Last Man On Earth nu-i niciunul, adică mai mult comedie.Iar Terra Nova este gen The 100