| anonim_4396 a întrebat:

Heihappy
Imi puteti spune niste anime funnyhee heeAsemanatoare cu Kaichou-wa Maid-sama si Special A? Adica sa fie cu un momente cat mai romantice, da'nu un sarut la final de sezon, pe obraz...rolling on the floorAstea ma enerveazalaughing
:*

2 răspunsuri:
| alexxa a răspuns:

Eu ti-as recomanda sa incerci Full Metal Alchemist sau Naruto.Nu sunt anime de genul celor pe care le-ai enumerat tu dar sunt 2 dintre cele mai bune.

| iusty12 a răspuns:

Iti recomand animeurile:

Zero No Tsukaima (are patru sezoane)

Erementar Gerad (un singur sezon)

Kamichama Karin (nu se site daca va fi un al doilea sezon)

Toradora

Tookyo mew mew

Scuze dar nu prea imi mai amintesc, daca mai nev de animeuri da-mi un mesaj.winking