| LadyByanka a întrebat:

Imi puteti da niste anime mai noi(cu personaje bine realizate, frumoase) romantice gen Kaichou wa maid sama sau Kamisama Hajimemashita? :*

6 răspunsuri:
| Andreea_Ureche_1999 a răspuns:

Pai ar fi Sukite ii na eu
Vampire knight (este de cativa ani dar grafica este foarte buna) este superb, preferatul meu ♥ are doua sozoane
Ar mai fi Guilty crown
Sword art online(a aparut si sezonul doi, inca nu l-am vazut dar sper sa fie la fel de bun ca primul sezon)
Amnezia (este mai siropos dar merita vazut)
Sigur iti vor placea, sper sa te uiti
Daca mai vrei si alte anime-uri anunta-ma happy
Funda?

| differntlife a răspuns:

Cum au zis si celelalte persoane Ookami shouji to kuro ouji, ao haru ride

| differntlife a răspuns (pentru differntlife):

Bokura wa Minna Kawaisou
Bokura ga ita
gekkan shoujo nozaki kun
lovely complex

Soredemo Sekai wa Utsukushii(ea trebuie sa se casatoreasca cu un copil, se urasc dar ajung sa se iubeasca )
sukit ii na yo
special a
tonari no kaibutsu kun ( prea tare animeul)
toradora ( finalul este tragic dar se merita vazut)

| Yuuuuuki a răspuns:

Inu X boku SS
Ao haru ride
Sukitte ii na Y o
Soredemo sekai wa utsukushii
☺♥♥♥♥

| razvan33 a răspuns:

Ookami shouji to kuro ouji

| CigaretteSmoke2 a răspuns:

Kimi ni todoke
L-am vazut de curand si mi-a placut foarte mult :3