| anonim_4396 a întrebat:

Hei. Imi ziceti si mie niste filme faine de dragoste la care as putea sa plang?

Răspuns Câştigător
| trazz994 a răspuns:

96 minutes e impresionant filmul. Nu e poveste de dragoste dar e despre adolescenti si despre greselile pe care le fac acestia, despre drumul pe care trebuie sa-l alegem in viata. Eu sunt de piatra si tot m-a lasat cu gura cascata. Tu ai putea sa si plangi cu putin efortwinking tind cont ca esti si fata tongue
Dar daca vrei musai film de dragoste ti-l propun pe acesta: The Reaven. M-am uitat aseara la el, dar n-am fost miscat, chiar daca finalul e trist. Oricum ti-am spus eu sunt mai rece din fire happy. Ambele sunt filme noi si poati sa le descarci doar de pe trakere sau daca le gasesti pe undeva le povi viziona online.

10 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să plângi? Dar crezi ca rezolvi ceva plângând? Tu vrei filme triste ca să plângi si mai tare? O, Doamne!
Uita-te la filmele mele preferate: Podul Waterloo (1940) si Casablanca (1942). Chiar plângi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine rade la urma, rade mai bine... cred ca si viceversa e valabila : Cine plange la urma, plange mai bine...
Oare exista vreun film in care sa plangi bine la inceput, si pana la sfarsit sa-ti treaca?!

| Cosmiinna a răspuns:

A walk to remember, Keith,Beastly,Never let me go,Dear John, If Only,A Cinderella Story,Pearl Harbor,Love Story, Sweet November, The Lake House, Meet Joe Black, Jeux d'enfants pe care ţi le recomand cu cea mai mare căldură. eu la toate am plâns happy vizionare plăcută :*

| VivianneMnt a răspuns:

Http://www.cinemagia.ro/......oto-15021/

Uita-te pe lista asta, poate gasesti ceva ce-ti place.Eu ss adauga La vita e bella, A walk to remember, The notebook, The last song.

| Alexa843 a răspuns:

Titanic...The last song

| Bubu4 a răspuns:

Never let me go, Bright star.

| euforiaa a răspuns:

If only(Taxiul Destinului)- chiar iti recomand sa il vezi, mai ales daca vrei sa plangi; A walk to remember; Dirty dancing;

| Dianaa0Xd a răspuns:

Dear john
the last song
remember me
A.I
hachiko a dog's story
a cinderella story
lol
odd girl out
speak
bridge to terabithia
titanic
thirteen my sister's keeper
keith
mom at sixteen

| Small_Bigs_1993 a răspuns:

Casa de langa lac cu keanu reevs

| Minișan_Cristina_2001 a răspuns:

As vrea sa adaug si eu 2 filme preferate extraordinare "cruel intentions" si "10 things i hate about you" am vazut o multime de filme de dragoste. dar doar astea imi sunt intiparite in minte. sunt superbe