| anonim_4396 a întrebat:

Hei! In Cealalta Fata A Analiei, pe la final. Mariana are chipul Analiei, iar Analia chipul Marianei? Sau Analia cu chipul ei si Mariana cu chipul ei? happy :*
V rog ziceti-mi si mie puppy dog eyes happy; x

5 răspunsuri:
| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! Mariana chipul ANAliei si invers!happy

| Helăăău a răspuns:

Ba nu : Analia e analia, iar mariana are chipul analiei happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Amandoua raman cu acelasi chip(al Analiei), dar va fi o persoana care va avea chipul Marianei...

| sweetgirl_2938 a răspuns:

Mariana are chipul Analiei. Dar Analia este prima cu fatalaughing

| StelistaPanaLaMoarte a răspuns:

Mariana are chipul Analiei iar Analia e Analia.
Dar intr-un eps Sara a venit la doctorul ala ca sa ii schimbe fata si s-ar putea ca Sara sa aiba chipul Marianei. Nu stiu sigur ca nu prea mai urmaresc big grin