| Elly213 a întrebat:

Hei.
Ma uit la Grey's Anatomy si sunt la sezonul 6.
Pana la urma ce se va intampla cu Izzie?
M-as uita in continuarea dar am zeci de teme de facut.
Asa ca stricati farmecul filmului.laughing

PS: La multi ani, romanii mei!

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

La multi ani si tie!
Izzie o sa fie bine, scapa de cancer, isi revine complet, dar o sa plece si din spital, si din oras, si divorteaza (adica s-a si maritat, nu stiu daca ai apucat sa vezi)

| Elly213 explică (pentru mixxjim):

Am vazut ca s-a casatorit cu Alex.Pacat ca divorteaza.erau cuplul meu preferat.sad

| mixxjim a răspuns (pentru Elly213):

Da, si de fapt pacat ca pleaca din serial, imi placea mult de ea, frumoasa si zapacita cum era laughing

3 răspunsuri:
| ellai a răspuns:

Stiu ca e geru in timpul scolii sa mai ai timp de un serial, dar iti zic ca se merita sa il vezi, macar un episod, doua pe saptamana in weekend. o sa vezi ca o sa se schimbe mult actiunea si personajele pana la sezonul 8.