| Cocomoco2002 a întrebat:

Hei! Nu stiu cati stiu despre serialul Nini...este un serial mai vechi facut de Disney. Am inceput sa ma uit si ma apropii de sfarsit. Vreau sa va intreb daca ştiţi vreun serial asemanator. Sa fie subtitrat sau dublat in limba romana! Dau funda! Mersiiii!❤

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaa, da, si eu imi aduc aminte de el, de la Disney, cand era prea tarziu si foarte rar vedeam cate o secventa. Ai incercat serialele cele mai celebre de pe Disney, Soy Luna si Violetta? Daca da, (cine nu s-a uitat macar o data la ele), iti sugerez cateva seriale cu adolescenti: (le-am luat de pe net ca nu ma prea uit la seriale)
-Gossip Girl
-The Vampire Diaries
-Twilight
-10 Things I hate about you
-One Tree Hill

Uite-te inainte la un rezumat de al lor sa vezi daca te atrag. Sper sa le gasesti in romana. Succes.