| AnutzaTa a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu daca cineva are vreun site cu serialul nini de pe disney channel ultimul episod in romana?

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Bunahappy

NU exista acel site. Este numai in spaniola, deoarece ultimul episod nu a fost difuzat la televizor.

Sper ca te'am ajutatkiss

5 răspunsuri:
| Andreea_7940 a răspuns:

Din moment ce in Romania nu s-a dat pana la sfarasit cum vrei sa il ai in romana?

| Rooooooooooxi a răspuns:

Exista un singur site cu episoadele cu nini in romana si acela este peteava.ro dar gasesti doar episoadele care au fost pana acum adica pana la episodul 60 in rest sunt numai in spaniola

| Idc12345 a răspuns:

Si mie imi place! eu l-am vazut pe www.youtube.com funda?

| AnutzaTa explică:

Pai eu vreau siteul cu videoclipul da in romana

| AnutzaTa explică:

Stiu si eu de peteava.ro dar as vrea sa stiu daca cineva stie vreun site care exista nini finalu in romana

Întrebări recente