| Guttery a întrebat:

Hei! Pentru cei care au vazut Attack on Titan.Ce avea Annie cu Eren? Adica incerca cu atata disperare sa il.ce?+ca tin minte ca atunci cand il urmarea in padure sub forma de "Titanul femeie", atunci cand Levi si Mikasa l.au salvat, "Titanul femeie" plangea.
Ori nu am fost eu atenta si nu m.am prins, ori am ratat episodul, ori nici nu a fost spus motivul..nu stiu.
O, si daca stiti cand apare al doilea sezon va rog sa imi spuneti xD

Multumeesc!
Funda!

Răspuns Câştigător
| BabyDollFaux a răspuns:

Din ce stiu, motivul inca nu s-a aflat. Poate raspunsul este in Manga. Eu inca nu am ajuns la un capitol in care sa explice de ce sad Insa e posibil sa se fi aflat ( dar nu garantez). In orice caz va fi explicat in manga si in sezonul 2, care apropo, e posibil sa apara pe la sfarsitul anului 2016 sau 2017winking Inca nu este clar cand va aparea. Pana atunci iti sugerez sa te citesti manga-ul si sa te uiti si la Attack On Titan Junior High School laughing

1 răspuns:
| Guttery explică (pentru BabyDollFaux):

Deci nu se stie de ce..pfiu, credeam ca nu m.am prins eu..multumesc!