| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Hei! Pentru cei care urmaresc The Vampire Diaries, cine imi poate spune si mie ce se va intampla cu Elena la sfarsitul sezonului 6? Ca eu am urmarit doar pana la sezonul 3 si apoi nu m-am mai uitat si acum vreau sa o iau de la capat. Dar vreau sa stiu totusi ce se va intampla cu ea de cand am aflat ca Nina va parasi serialul.

Răspuns Câştigător
| Papp_Francesca_1976 a răspuns:

Kai, un vrajitor heretic, a vrut să se răzbune pe Bonnie. Așa că a făcut o vrajă, în care le-a legat pe Bonnie și Elena. Asta înseamna că Elena este într-un fel de comă și se pote trezi din ea doar dacă Bonnie moare. Iar Elena i-a zis lui Bonnie că pentru că a făcut mereu sacrifici pentru ea, o va lăsa pe Bonnie să traiască. Cam asta e. Vizionare placută! Merită văzut!