| Paulixx a întrebat:

Hei, puteti sa imi recomandati niste filme care sa ma faca sa plang? m-am uitat la charlie st. cloud si chiar m-a atinc. precum if only sau hachiko si inca vreo cateva. vreau un film care sa ma atraga de la inceput si sa imi dea lacrimile datorita acestuia. pe scurt vreau un film care sa ma emotioneze, care sa ma atinga. ca sa pot sa ma descarc, va rog! Multumesc anticipat. ofer funda

Răspuns Câştigător
| Valeria_Grama_1997 a răspuns:

The intressing case of bejamine, mie tare mi-a placut este vorba despre cum el s-a nascut batrin si cu cit creste intinereste, mie m-ia provocat niste lacrimiwinking

1 răspuns:
| didieu a răspuns:

Titanic happy