| Hackego a întrebat:

Hei,salut sper ca am nimerit bine categoria
Stie cineva cand apare sezonul 2 din rakudai kishi no cavalry
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| KanameKuran a răspuns:

Nu exista nicio data confirmata de la vreo sursa responsabila sau decenta. Sunt doar zvonuri si barfe.

| dannyel86 a răspuns:

Nu exista momentan ideea oficial exprimata ca s-ar produce un al doilea sezon.
E foarte probabil ca anime-ul sa ramana cu un singur sezon.
Nu este exclusa nici o relansare, dar daca intentia producatorilor nu e exprimata public, e greu de ghicit ce decizie vor lua. Poate vor continua povestea chiar in 2018. happy
https://tv-date.com/rakudai-kishi-no-cavalry-chivalry-of-a-failed-knight/