| alexuh_6100 a întrebat:

Hei. Spuneti-mi si mie un serial fain, in afara de Gossip Girl sau The Vampires Diaries. big grin

Răspuns Câştigător
| Crisyy a răspuns:

Daca ti-a placut Gossip Girl cu siguranta o sa iti placa si urmatoarele, toate sunt vazute de mine si ti le recomandbig grin
90210-tot in genul lui GG,adolescenti, intrigi, foarte fain.recomandhappy
One tree hill -bestial serialul, tot cu adolescenti.
Hellcats-cu majorete, frumos serial dar are doar un sezon.l-au anulat.
The O.C.-the same story...adolescenti...
Pretty little liars-la fel, cu adolescenti

9 răspunsuri:
| Sabìŋaaa a răspuns:

Pretty little liars
True blood big grin

| kittykat a răspuns:

Ce cred ca o sa-ti placa e Blood Ties e ca un detectiv fata care intalneshte un vampir si trebuie sa aleaga intre partenerul ei in ancheta sau vampirul ...serialul e super il dadea pe prima inainte pe la 2 noaptea si eu stateam numai ca sa ma uit la el.are numai 21 de ep. dar merita vazuth

| YoAnNa a răspuns:

Lost, Prison Break, One Tree Hill, Flash Forward, Heroes, 90210, The Gates, Melrose Place, Kyle Xy, Teen Wolf (deabia aparut), The O.C. ...Toate sunt foarte interesante daca vrei mai multe delati cauta-le pe net dar ii recomand sa te uiti la toate winking

| MsPisic a răspuns:

Friends! e prea tarelaughing

| aylyn_2380 a răspuns:

pretty little liars

| aylyn_2380 a răspuns:

Heroes, Supernatural, 10 things i hate about you

| computerizatul a răspuns:

Farmece pe Diva Universal. E vorba despre niste surori vrajitoare care incearca sa protejeze oamenii de demoni si uneori intra in probleme etc. Daca ti se pare interesant trimite-mi un mesaj sa-ti povestesc mai mult big grin

| RainbowSky a răspuns:

Ghost whisperer,Scrubs,The mentalist, Fringe, Supernatural

| Mmb a răspuns:

Pretty little liars...merita vazut!love struck