| nobody_7406 a întrebat:

Recomandati-mi un serial bun. [in afara de gossip girl si the vampire diaries, pe care le urmaresc.]

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Îţi pun la dispoziţie colecţia mea de seriale (sari peste cele care le-ai văzut deja): 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M.D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains".
Fiecare e bun în felul lui.
Vizionare plăcută!

| Pho3nix a răspuns:

House M. D.
One Tree Hill
Ghost Whispere
FlashForward
Supernatural
True Blood
Prison Brake
Smallville
Hereos
Gray`s Anatomy
V - [Visitors]
Lost
Desperate Housewives
Dexter
CSI: NY
Criminal Minds
Lie to Me
Terminator: The Sarah Connor Chronicles
10 Things I Hate About You
Two and a Half Men

Cred ca iti ajung.
Vizionare placuta.happy

| Rapateckh93 a răspuns:

Prison Break.

| sufletzel a răspuns:

The Menthalist - e demential.
K sa te convingi, uita-te de luni pana joi pe Pro TV de la 00. 00 Daca iti place il gasesti pe net cu subtitrari cu tot. Mie mi se pare cel mai tare. Am vazut toate episoadele si abia astept sa mai apara cate unul.

| CHILIPIR a răspuns:

Supernatural

| Miss Sintetic a răspuns:

House
Lost
Dexter
Heroes
The Big Bang Theory
Fringe
Family Guy
How I Met Your Mother
True Blood
The Office
The Marriage Ref
Who Do You Think You Are
Sons of Tucson
Ugly Americans
Jay Leno
Dan For Mayor
Craig Ferguson
Justified
The Life and Times of Tim
Undercover Boss

| ChristianAthletikتايلور a răspuns:

Dr House este un serial foarte bun care merita vazut oricand.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

On Tree Hill cel mai tare serial posibilwinking