| Parisblue a întrebat:

Hei, stie cineva cate sezoane are Pretty little liars in total?
fundă

Răspuns Câştigător
| sandybella a răspuns:

Nau aparut decat doua sezoane dar se face cate un sezon dupa fiecare carte.sunt 8 carti deci cred ca tot atatea sezoane vor fi.

6 răspunsuri:
| Parisblue explică:

Unii dintre voi nu au inteles intrebarea, stiam si eu ca exista 2 sezoane pana acum, doar intrebam cate sunt in total, daca o sa mai fie si sez 3. oricum mersi tuturor!

| andreea93b a răspuns:

2 sezoane
sezonul 2 are 25 de ep insa cu o pauza la ep 12

| AIKOcaNoNYu a răspuns:

2 Sezoanehappy

| JahBless a răspuns:

S-a ajuns la episodul 12 din sezonul 2.
sa stii ca exista imdb pentru chestia asta happy

| hucom1 a răspuns:

Deocamdată sunt două sezoane dar sper că o să fie mai multe...