| foreverANDaDAY a întrebat:

Stiti cumva cate sezoane va avea in total pretty little liars?

2 răspunsuri:
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

Din pacate doar 3, din stirile citite, dar sper sa fie si sezonul 4, ador PLL uite un site cu lista episoadelor, sper ca nu-i o problema ca eeste in engleza:D : http://www.imdb.com/title/tt1578873/episodes?season=3

| Bughy84 a răspuns:

Momentan are 3 si ultimul se va termina pe la jumatea lui 2013.
Nimeni nu stie momentan cate va avea, cred ca nici producatori.
Depinde foarte mult cat de bine este cotat, ca la toate serialele si filmele in general - daca au succes cu el si prinde la public (fac banuti), il va continua.
Afla prin iunie 2013 daca apare si sezonul 4 happy