| killmesoftly a întrebat:

Hei stie cineva daca blair si chuck vor mai fi impreuna in sezonul 4 din gossip girl? mie imi placea rau de ei:*si mai mult de aia ma uitam?happy

10 răspunsuri:
| LauraMB a răspuns:

Eu cred ca sunt sortiti sa fie impreuna, adica se potrivesc ce naiba dan si blair?! fiti seriosi s-au urat din prima zi in care s-au vazutlaughingrolling on the floor

| killmesoftly explică:

laughing
si eu am terminat aseara sezonul 4 pana la ultimul episod aparut si am fost shocata blair si dan?:O

| killmesoftly explică:

Eu am vazut pana la ep 18 ca ata era pe net mai apare negresa? blair ramane cu danbig grin?

| killmesoftly explică:

Dalaughingnu stiu de ce imi place ca se ciondanesc mereulaughing

| killmesoftly explică:

Dar serena cu cine credeti ca ramane?smug

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai sunt impreuna in sezonul 4laughing. Cel putin pana in ultimul episod aparut, nu dau semne ca se vor impaca. Si eu de aia m-am uitat la serial...pentru ei. Dar pana la urma mi-am schimbat personajul masculin preferat:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaa la inceput am ramas ":O", dar pana la urma mi-a placut...si acum imi place de Dan. Nu il mai apreciez pe Chuck asa de mult, cred ca Blair il punea in valoare cel mai bine...negresa aia ma enerveazastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atata am vazut si eu. Sincer, nu cred ca ramane. Sunt foarte frumosi amandoi, e adevarat dar trebuie sa recunoastem ca nu fac parte din aceeasi lume. Cine cu cine ramane urmeaza sa vedembig grin. Tie de cine iti place acum? Tot de Blair-Chuck?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A nu stiu ca de ea nu imi place deloc laughing)...sincer.

| teo98 a răspuns:

Acum cateva episoade Chuck vroia sa fie cu Blair da ea nu. Dupa aceea Blair vroia sa fie cu Chuck dar el nu si acum Chuck vrea sa fie cu Blair; cam ciudat da te tine in suspans; si Blair e incapatanata.Dar pana la urma vor fi impreuna.Serialul e cel mai frumos si cartile sunt minunate si felicitari pentru autoare cartilor...pentru ca a scris lucruri referitoare varstelor noastre framantarile adolescentei...E cel mai minunat serial