| Ecaterina a întrebat:

Cine stie daca in sezonul 4 Chuck si Blair din Gossip girl au sa fie impreuna, cite sezoane v-or m-ai fi, si daca pina la finele tuturor acestor sezoane Chuck v-a ramine totusi cu Blair?

3 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Http://www.monden.info/tv/seriale/poze-filmari-gossip-girl-sezonul-4/
Nu are de unde şti nimeni cum va fi pentru că încă nu au fost filmate acele sezoane. Depinde, dacă are succes în continuare vor mai fi ceva sezoane. În mod normal blair şi chuck ar trebui să rămână împreună. Baftă!

| justAgirl_8912 a răspuns:

Din cate am vazut eu chuck a fost impuscat, asa s-a terminat ultimul episod din sezonul trecut deci...ar fi trebuit sa te intrebi daca chuck va mai trai.

| doxxolino a răspuns:

Hei! :* si eu ma uit ca GG. Nu am vazut decat pana la sezonul 3 + cateva episoade. Dar cred ca vor ramane impreuna. Adica altfel nu ar mai avea sens. laughing