| ciufiXXXXXX a întrebat:

Hei! Stiti ceva filme in care joaca Mario Casas( in afara de 3MSC si Tengo ganas de ti) si Ian Somerhalder (In afara de TVD)
Multumesc:*:*:*::*
PS: Cine crede ca sunt cei mai sexiy >actori:

Răspuns Câştigător
| CantThinkOfAName a răspuns:

Mario Casas : Obsesión, Motivos personales, Mujeres, El camino de los ingleses, SMS: Sin miedo a soñar, Sintonía diario Pop, Los hombres de Paco, Mentiras y gordas, Fuga de cerebros, Paco, Dinero fácil, Miedo, Carne de neón, Grupo 7, El barco.
Ian Somerhalder : Celebrity, Life as a House, Changing Hearts, The Rules of Attraction, In Enemy Hands, The Old Man and the Studio, National Lampoon's TV: The Movie, Pulse, The Sensation of Sight, The Tournament, How to Make Love to a Woman.

Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tengo ganas de ti e alt film bun cu casas, dar nu stiu daca a iesit in varianta HD.

| ROB3RT89 a răspuns:

Nu imi vin in minte toate, ar fi asa grupo 7, metros Sobre el cielo...

| CannbalCorpse a răspuns:

IAN SOMERHALDER :
The Big Easy
Now and Again
Young Americans
Anatomy of a Hate Crime
CSI: Crime Scene Investigation
Law & Order: Special Victims Unit
CSI: Miami
Fearless
Smallville
Marco Polo

MARIO CASAS :
Obsesión
Motivos personales
Mujeres
El Camino de los Ingleses
SMS-uri: Păcatul miedo un sonar
Sintonía Diario Pop
Los Hombres de Paco
Mentiras Y Gordas

Sper că te.am ajutat.O zi bună.