| AdevarulDoare a întrebat:

Hei! Stiti, era un film un un baiat care mergea in armata si ii trimitea scrisori iubitei lui. Stie cineva cum se numeste filmul? Chiar as vrea sa-l vad big grin. [tipa era blonda in film]

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Stii cat de multe filme cu "un baiat care trimite scrisori din armata iubitei lui" s-au turnat pana acum?
Nenumarate.
Dar adevarat ai mai dat un detaliu :
tipa e blonda.
Bravo!
Sa mai pui intrebari de-astea!

| AdevarulDoare explică (pentru zdrangoi):

Scuze, daca utilizatorul de mai sus a putut raspunde, tu poti sa taci daca nu sti ce film ewinking Pace!

| zdrangoi a răspuns (pentru AdevarulDoare):

Eu doar am vrut sa-ti sugerez sa dai mai multe detalii cand intrebi cate ceva.

| AdevarulDoare explică (pentru zdrangoi):

Tocmai de asta am zis pace! happy

| zdrangoi a răspuns (pentru AdevarulDoare):

OK!