| MMadalina123 a întrebat:

Hei! happy Stiti serialul "The Vampire Diaries" sunt si cartile traduse in romana... Care este diferenta din "Jurnalele vampirilor " si "Jurnalele vampirilor -editie de buzunar"? Stiu ca este o diferenta de marime... Dar cartile de buzunar sunt aceleasi cu cele normale?

Răspuns Câştigător
| HelpMeNow a răspuns:

Sunt aceleasi chestii, insa in loc sa iti povesteasca o faza in 2-3 pagini ti-o face in cateva randuri, mai pe scurt, este mai putin detaliata!