| Ana1018 a întrebat:

Hei! Stiti si niste seriale de drama? Si sa fie si o fata ca personaj principal daca sa poate

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Switched At Birth, The OA, Outlander, The Red Road, Beyond, 3%, Pure (2017-),Mad Dogs, A Young Doctor's Notebook, Eyewitness, Riverdale,Love Child,Finding Carter (tot în engl), Jane By Design, A Series Of Unfortunate Events,The Night Of, The Night Manager, The Path, Frequency, Secrets And Lies,, Red Band Society, dacă înțelegi engl,, Mildred Pierce (mini-serie)

6 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

The Fosters

| raluca2711 a răspuns:

Reign, IZombie.

| arhidulcele a răspuns:

Turcesc? Sau?

| Ana1018 explică (pentru arhidulcele):

Nu conteaza ce fel atata timp cat are subtitrare si se gaseste usor pe net

| arhidulcele a răspuns (pentru Ana1018):

Cauta "Yaman" poveste unui baiat sarac pierdut printre bogatii, eu am inceput sa il iau iar de la capat a 2 oara, se gaseste foarte usor pe net.
Are 2 sezoane, primul are 39 de ep si al 2. lea 38

| Ana1018 explică (pentru arhidulcele):

Multumesc! L-am cautat si chiar imi place!